Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Najlepsze inwestycje na polskim rynku dają ponad 15% rocznie

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 22927 osób

Najlepsze inwestycje na polskim rynku dają ponad 15% rocznie

Każdy chyba, kto zaczyna inwestowanie na rynku finansowym myśli o tym, by odpowiednio dużo zyskiwać przy jak najmniejszym ryzyku. Wiele osób twierdzi, iż nie da się trafić na taki produkt, bo jedno z drugim po prostu się kłóci.
Jeśli ewentualne dochody są większe, to tak samo duże będzie niebezpieczeństwo tego, że można stracić kapitał, a przeciwnie, bezpieczeństwo i stabilność powodują duże pomniejszenie możliwości zarobku. Kiedy będzie się jednak szukać, to powinno się trafić na taki sposób inwestycji, żeby pogodzić te dwie rzeczy. Takim finansowym produktem jest inwestowanie w pożyczki społecznościowe.

Najlepsze inwestycje z Pro-Zysk
Pośród inwestorów nie zyskały dużej popularności, bo niestety w tradycyjnych formach są dość ryzykowne. Spora ilość klientów nie jest w stanie spłacać zobowiązań, nawet gdy działają windykatorzy, a każdy z tego typu przypadków znacząco może ograniczyć zyski z tego typu inwestycji. Jednak są firmy, które współpracują z drobniejszymi inwestorami, biorąc na swoje barki niebezpieczeństwo związane ze spłaceniem długu, jeśli pożyczkobiorca nie będzie się chciał wywiązać ze swoich długów, to pożyczkodawca nie utraci swoich pieniędzy. Największą tego rodzaju firmą w Polsce jest Nobiles2, od jakiegoś czasu istniejąca na rynku finansowym. Z powodu wyjątkowej, i co tu dużo mówić atrakcyjnej ofercie inwestycja w pożyczki jest znacznie dostępniejsza dla typowego Nowaka.
Cały sposób polega na tym, iż zainteresowani inwestorzy wykupują udzieloną pożyczkę, zarabiając na procentach, lecz przypadku problemów ze spłatą nie będą zostawieni bez wsparcia, lecz mają gwarancję zwrotu zainwestowanych środków. Najdłuższy czas trwania pożyczek będzie wynosił do dwóch lat, jest to zatem tradycyjny średnioterminowy mechanizm inwestycji.
Inwestorzy będą tu mieć sporą swobodę lokowania swoich środków, nie są oni przez firmę przymuszani do selekcji pożyczkobiorców, sami decydują o wszystkim. Usługi tego typu na początku były prowadzone pod nazwą Pożyczkoposiadacz, lecz jakiś czas temu firma Nobiles2 postanowiła o zmianie nazwy programu inwestowania na Pro-Zysk. Na podstawie informacji, które się dostaje od spółki można zobaczyć wyraźny wzrost zainteresowania tego typu współpracą wśród początkujących inwestorów. Każdy powinien skorzystać z tej formy oszczędzania.


Głosuj (0)
oszczednosc24 01:08:49 5/06/2015 [Powrót] Komentuj