Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pozyczki społecznościowe w formule inwestowania z Por-Zyskiem

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 22927 osób

Pozyczki społecznościowe w formule inwestowania z Por-Zyskiem

Praca to sposób na dorobienie się pieniędzy służących do utrzymania się. Ale nikt nie powinien wydawać wszystkich wypracowanych poprzez siebie pieniędzy. Wszelacy teoretycy gospodarek od bez ustanku głoszą, że istotą rewelacyjnej kondycji pieniężnej postaci fizycznej jest, ponadto pracy zarobkowej, także oszczędzania i stateczne gospodarowanie odłożonymi środkami.

Takim gospodarowaniem na bank nie jest łapanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Środki wniesione w taki sposób naprawdę tracą na wartości z racji procesów inflacyjnych (wzrostu wartości zmniejszającego siłę nabywczą posiadanych środków). W związku z tym też oszczędzanie winno pojawiać się równocześnie z racjonalnym inwestowaniem posiadanych pieniędzy.

Pro-Zysk jak inwestować na emeryturę

Najprostszym trybem od zawsze było włożenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał finansowy polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony termin, za co zamiast dostajemy procenty, w wysokości niewielu odsetków w skali roku. Nie są to wiec nadmiernie wysokie zyski, choć jest to bodajże najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją jednak również inne formy wkładania oszczędności. Przykładową z nich są pożyczki społecznościowe.

Na czym polega? - spyta niejeden potencjalny inwestor. Uplastycznijmy więc zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tu spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, oferowany poprzez Nobiles2, bazuje właśnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie powiadając Nobiles2 pośredniczy między postacią lokującą swoje środki (która w tym wypadku będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc równolegle gwarantem spłaty pożyczki.

Postanawiając na ten typ inwestycji możemy liczyć na wysokie przychody, natomiast jednocześnie, nie podobnie jak w przypadku innych dochodowych inwestycji, ma moc wiążącą w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc reprezentatywnym żyrantem całego przedsięwzięcia, dopuszcza bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując tym sposobem ryzyko zarzucenia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, zachowywanie spełniło ostatecznie nowy wymiar. Nie musi naprawdę polegać na odbieraniu drobnych sum z lokat, lecz może konstytuować poniekąd pomocne zarzewie dochodu.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:59:20 7/01/2015 [Powrót] Komentuj