Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czym kierować się przy wyborze obligacji korporacyjnych?

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 22927 osób

Czym kierować się przy wyborze obligacji korporacyjnych?

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. Stąd, ewentualny konsument winien nawiązać znajomość z potencjalnym ryzykiem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe mają jakieś z urządzeń, które pomaga nam porachować ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych.

Jest to skompilowanie wielorakich propozycji obligacyjnych wspólnie z ich określanym zagrożeniem. Takie zestawienie jest produkowane przez zawodowych analityków, którzy szacują ryzyko konkretnej inwestycji. Czynniki brane pod uwagę przy takiej analizie to pomiędzy innymi: kondycja pieniężna emitenta czy też ewentualne możliwości postępu danej instytucji.

Getin Bank - obligacje

Dlatego też, dobitnie promujemy zaznajomienie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy decyzję o nabyciu danego papieru wartościowego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego gatunku skompilowania jest znany rynek Catalyst. Na stronie głównej owego serwisu, możemy wypatrzyć również instrukcję niezakłóconego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny znanych emitentów. Istotnie, wszystkie ratingi są aktualizowane na bieżąco. Jest to przykładowe z całego szeregu ułatwień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji raduje się coraz to ogromniejszą popularnością.

Przy weryfikacji konkretnej ofert inwestycyjnej należy uwzględnić jej dostępność. W wypadku obligacji korporacyjnych, ogromną dostępnością cechują się obligacje Getin Banku. Zresztą, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym systemie Catalyst, dzięki w jakim celu możemy wnikliwie przewertować całą ofertę danych obligacji.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:59:17 7/01/2015 [Powrót] Komentuj