Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czym są obligacje bankowe na Catalyst

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 22927 osób

Czym są obligacje bankowe na Catalyst

Obligacje Korporacyjne to ponadplanowy typ papierów wartościowych, które są wydzielane przez spółki a także wszelkie podmioty aktywności oszczędnościowej. Wypuszczając obligacje, ich emitent zmusza się do ich wykupienia od użytkowników, za ich pierwotną opłatę wspólnie z uzupełniającymi procentami.

Do momentu wykupienie obligacji nie zapadnie, emitent jest dłużnikiem jej klientów. Z pewnością odsetki to zaledwie jakiś z rodzai świadczenia, równie dobrze mogą to być udziały w zyskach danego banku. Interesującą propozycją są obligacje banków.

Gdzie kupić obligacje korporacyjne

Poprzez swoją długowieczną egzystencję na rynku jak i stabilną sytuację walutową, banki są miarodajnymi emitentami. W konsekwencji, coraz więcej ludzi w naszym kraju, planuje na zakup obligacji kapitałowych, których emitentami są naturalnie banki. Utrzymuje się tylko pytanie: gdzie kupić obligacje bankowe? Przybyły nabywca obligacji, może skorzystać z dwóch rynków: - Jeśli pozyskujemy obligację wyraźnie od emitenta, przy współudziale przedstawiciela emisji (np. domku maklerskiego), jest to rynek pierwotny obligacji. - W inny sposób kupna obligacji jest przeznaczenie układu Catalyst.

Catalyst jest systemem, który dokonuje autoryzacji oraz obrotu wszelkimi dłużnymi zasobami pieniężnymi. Przez swoje działanie czy też możliwości, układ Catalyst jest charakteryzowany jako rynek wtórny obligacji. Wybór konkretnego rynku zależy od konsumenci, nie zapomnijmy jednak, że układy jak Catalyst, mogą mieć niewielkie opóźnienie przy szacowaniu. Z tej racji, najczęściej nabycia obligacji, polecamy dopełnianie zakupu na rynku pierwotnym.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:59:15 7/01/2015 [Powrót] Komentuj