Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Bezpieczeństwo oszczędzania na lokatach

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 22927 osób

Bezpieczeństwo oszczędzania na lokatach

W tych czasach zewsząd napadają nas reklamy banków i innych instytucji, proponujących różnorakie instrumenty pomnażania naszych pieniędzy. Wabią nas znane postaci, stosowane w reklamach odcienie, wciągające intonacje czy chwytliwe hasła.

Jednakże mieć w pamięci należy, iż baczność są ideą, nad którą warto zastanowić się dłuższą chwileczkę, jako, że na odczepnego podjęta decyzja może nas boleśnie "uderzyć po kieszeni". Niewątpliwie przy wyborze trafnego banku i sposobu zachowywania (np. oszczędzanie na lokatach) pożądane byłoby poszukać mniej bądź w wyższym stopniu zawodowej pomocy.

Lokaty gwarantują bezpieczeństwo kapitału

Na rynku działa wiele firm zajmujących się doradztwem pieniężnym, które wiedzą jak oszczędzać. Ich pracownicy kompetentnie porównają wszelkie dostępne oferty i zgodnie z możliwościami jak i preferencjami petenta, przedstawią wszelkie za i przeciw konkretnych wyborów. Jeżeli tymczasem nie chcemy wydawać pieniędzy na doradców, pomyślny będzie ranking lokat.

Sporo takowych wyszukać można w Necie. Zważają one spore kryteria oceny lokat. Pomiędzy jedynymi rankingami znajduję się różnice, jednakże bezspornie najlepsze lokaty bankowe znajdują się u szczytu każdego z nich. Niekoniecznie ich sytuacje mogą się różnić o jedną lub dwie, zależnie od kryterium górującego w danym porządku. Rankingi uwzględniają wielorakie typy lokat, a więc lokaty o stałym oprocentowaniu, ale też lokaty o zmiennym oprocentowaniu. Wiele serwisów, które zamieszczają rankingi lokat, na własnych stronach zamieszcza także kalkulatory, dzięki którym możemy ustalić zysk z lokat, na tle rodzaju przebranej lokaty i jej rozciągłości.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:57:33 7/01/2015 [Powrót] Komentuj