Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blogi dla mężczyzn

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31296 osób

Blogi dla mężczyzn

W Necie mnoży się od miejsc, w którym kobiety mogą upominać się o poradę w właściwie każdej sferze życia i jest to zwyczajne. Zwykłym jest dla nich także kreowanie specyficznych drużyn, for i wymienianie się doświadczeniem. Osobnicy również potrzebują takich miejsc jak blog dla faceta, lecz jest ich znacznie mniej.

Blogi dla faceta

Męski lifestyle różni się od kobiecego punktu widzenia, jakoś obejmuje siostrzane zadania. Nowoczesny mężczyzna również chce doskonale wyglądać i dbać o siebie, no i też mieć otoczenie, gdzie będzie mógł przeczytać najwyższej jakości teksty.

Styl życia adaptuje się na coraz to szybszy i od czasu do czasu nie ma czasu na zasięgnięcie profesjonalnej rady. Dzięki temu w lokalnym Necie powinny ujawnić się nowe miejsca, blogi dla chłopiska, gdzie będzie on mógł zaglądać i zebrać informacje jak już wyglądają męskie sprawy. Męski punkt widzenia jest tutaj niezwykle główny, zatem to sami faceci winni kierować takie strony. Typkowie, którzy wiedzą co to jest klasa, a także umieją odpowiedzieć na sporo nurtujących chłopów zapytań, związanych z fizjonomią przeciwną.

Całego szeregu ludzi może ośmieszać ideę blogów modowych dla mężczyzn, tłumacząc, iż to rzemiosło dla kogoś zniewieściałego. Znaczna część męskich blogów na razie wchodzi w w znacznym stopniu ogromniejsze zagadnienie rodzaju styl życia według mężczyzn. Jest tutaj także dużo zagadnień kulturowych, bowiem zadbany i dzisiejszy chłop to nie tylko ciało, ale w zasadzie rozum.

Powinien być on oczytany. Jak pisze przykładowy z twórców słynnego męskiego bloga: jeżeli chce się zadbać o siebie winno się zarówno umieć zadbać o innych. Nie tylko wypada troszczyć się o finanse mężczyzny lecz na przykład zabawiając ich niebanalną pogawędką.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:57:11 7/01/2015 [Powrót] Komentuj