Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Gdzie najlepiej Inwestować?

zakupzlota

Zakup Złota - inwestycja alternatywna

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Jak wypracować sobie prywatną emeryturę dzięki regułom oszczędzania, minimalizmu i różnym formom zdywersyfikowanych inwestycji

mój avatar

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Kwiecień
  Marzec
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31296 osób

Gdzie najlepiej Inwestować?

Jak rozporządzać zebranym funduszem, tak żeby na tym nie stracić? Na początek, nie warto lokować 100% pieniędzy w jednym trybie lokowania, czyli innym sposobem powiadając dywersyfikacja portfela. W co kalkuluje się wkładać? Można inwestować w wielorakie kruszce takie jak złoto czy srebro. Jak inwestować w złoto? Na to szerszą odpowiedź znajdziesz na blogu http://www.saminwestuj.pl/.

Inwestycja w złoto polega zwykle na zakupie którejś ilości tego metalu. Kupić możemy złote sztabki względnie złote monety. Złote monety to tak zwane monety bulionowe, które są wybijane z czystego złota, naturalnie w motywach inwestycyjnych, monety takie zazwyczaj nie mają nominału, są godne tak duża liczba jak wiele kruszec z którego są sporządzone. Wartość złota w dłuższym okresie terminu non stop rośnie, dzięki temu inwestując złoto mamy faktycznie gwarancję, że nie stracimy.

Dywersyfikacja dzięki złotym monetom

Jak inwestować w srebro? Lokować w ten kruszec możemy podobnie jak w złoto, czyli kupując sztabki srebra, a przeważnie srebrne monety, które nie mają nominału, a wybita na nich jest zazwyczaj waga na przykład 1 uncja. Srebro jako półprodukt, który można wyczerpać i nie da się odnowić dodatkowo będzie zwiększało swą wartość w dłuższym okresie czasu, z tego powodu w podobny sposób jak w złoto pożądane byłoby w nie inwestować. Inwestycja w surowce zwyczajne, a nie waluty ma zarówno inny plus.

Jeżeli zajdzie do różnych sytuacji, które sprawią, iż waluta stanie się bezwartościowa, to cenne kruszce nadal będące doceniane, wobec tego pożądane byłoby lokować w złoto inwestycyjne choćby tylko jako zabezpieczenie finansowe przed upadkiem systemów finansowych, albowiem nie wiemy jak nadal potoczy się polityka pieniężna całego świata.


Głosuj (0)
oszczednosc24 17:57:02 7/01/2015 [Powrót] Komentuj